Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Slim ECS1250, Intel Core i7 14700 (33 MB cache, 20 Cores, up to 5.4GHz), 16GB, 1x16GB, DDR5, 5600MT/s, 512GB SSD PCIe M.2, Intel UHD Graphics 730, Wi-Fi 6, Keyboard&Mouse, 180W, Ubuntu, 3Y BO
Повишете продуктивността с високопроизводителен настолен компютър, създаден да се впише във всяко пространство. Dell Slim ECS1250 е проектиран да подобрява ефективността и да ви спестява време – като същевременно поддържа системата тиха и хладна. Dell Slim разполага с до 30% повече CPU производителност и до 2 пъти по-добра графична мощност в сравнение с предишното поколение Inspiron Small Desktop. Този модел осигурява безпроблемна свързаност и стилен, компактен дизайн, идеален за съвременната работна среда, като разполага с общо 8 USB порта, включително 4 удобно разположени на предния панел. Може да свържете до четири FHD дисплея чрез DisplayPort 1.4 с Daisy Chaining или да свържете два 4K дисплея чрез HDMI 2.1 и DisplayPort 1.4. Опционалният четец за SD карти позволява бърз и лесен трансфер на RAW изображения директно от фотоапарата. С Wi-Fi 6 се наслаждавате на стабилна и надеждна връзка без забавяния, буфериране или претоварване, дори при видеоконференции, стрийминг или интензивна работа онлайн. Впечатляващите възможности за разширение позволяват на компютъра ви да се развива заедно с вашите нужди, а лесният ъпгрейд с безинструментен достъп и свалящ се страничен панел прави надграждането на компонентите бързо и удобно. Този модел предлага допълнителни възможности за разширение с три PCIe слота за звукови или мрежови карти, осигурява високо ниво на защита на данните чрез вграден TPM хардуерен модул и позволява физическа защита чрез Kensington слот или пръстен за катинар. С Dell Slim ECS1250 получавате мощност, гъвкавост и надеждност в компактен дизайн, който поддържа вашата продуктивност и расте заедно с вас.
| Серия | Dell ECS1250 |
|---|---|
| Софтуер | Ubuntu 24.04 LTS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 UDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition audio interface |
| Мрежа | Realtek RTL8111KD 10/100/1000 Mbps, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 2.0 with Smart Power On, 3 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One global headset (headphone and microphone combo) jack |
| Разширителен порт | One half-height PCIe x16 slot, Two half-height PCIe x1 slots |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard & Dell Optical Mouse |
| Windows OS | - |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 29.3 x 9.5 cm |
| Цвят | Black |
| Чипсет | Intel Q670 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.