Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Pro Micro QCM1250, Intel Core i5 14500T (14 cores, up to 4.8GHz), 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, 512GB SSD, Integrated Graphics, Wi-Fi 6E, Bulgarian Keyboard&Mouse, 90W, Win 11 pro, 3Y PS
Dell Pro Micro QBM1250 е ултракомпактен настолен компютър, който предлага енергийно ефективна производителност в корпус, създаден за максимална гъвкавост и оптимално използване на работното пространство. С усъвършенстван термичен дизайн и допълнителни вентилационни отвори, системата работи до 8% по-хладно и до 32% по-тихо, осигурявайки комфорт при продължителна употреба. Благодарение на разнообразните опции за монтаж и богат набор от портове, устройството се вписва лесно във всяка работна среда. Dell Pro Micro QBM1250 е идеалното решение за потребители, които търсят компактност, надеждност и стабилна производителност без компромис с функционалността.
| Серия | Dell Pro |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-14500T 1.20 GHz, 24 MB cahce |
| Памет, GB | 16GB 4800MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 4 Channel High-Definition Audio, Realtek ALC3204 Codec |
| Мрежа | Intel WGI219LM 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, Two M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 1 with SmartPower On, 2 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One headset (headphone and microphone combo) port |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard & Dell Optical Mouse |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Micro |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.2 x 17.8 x 3.6 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled), One security-cable slot (for Kensington locks) |
| Чипсет | Intel Q670 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.