Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Alienware Pro Wireless Gaming Mouse (Dark Side of the Moon)
Възползвайте се от предимството, което една милисекунда ще ви даде с тази невероятно прецизна гейминг мишка, която ще минимизира забавянето при игра и ще ви осигури по-отзивчиво и безпроблемно гейминг изживяване. Определяна от професионалистите като идеалното тегло за състезателни игри, безжичната гейминг мишка Alienware Pro е най-леката Dell мишка с тегло под 60 g. Формата и размерът на мишката ви осигуряват лесни движения при ниска чувствителност, като същевременно с това ви позволяват да запазите пълен контрол над играта си. Симетричният дизайн с изчистена естетика ви гарантира, максимално удобство по време на игра. С издръжливост на щракване до 70 милиона кликвания можете да играете по-дълго, без да се притеснявате от влошаване на качеството на играта ви. Тази мишка е направена с 82% рециклирана пластмаса след употреба, което ви помага да се насладите на подобрено гейминг изживяване, докато намалявате въздействието си върху околната среда.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | 2.4GHz Gaming Wireless; USB Wired |
| Резолюция, dpi | 26000 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6 Fully Programmable Buttons |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 64 x 125 x 40 mm |
| Цвят | Dark Side of the Moon |
| Тегло, g | 60 g |
| Други | 2m Light Ultra-flexible Braided Cable; Up to 120hrs at 1KHz polling/Up to 32hrs at 4KHz polling; 5 minutes charge for up to 6 hours of gameplay at 1KHz polling |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.