Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell 2.4TB Hard Drive SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in Hot-Plug Customer Kit, Compatible with T440, T640, ME5024 and others
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 400 GB (2.4 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | SAS 12Gbps |
| Цвят | - |
| Други | Compatible with T440, T640, ME5024 and others |
| Скорост, об/мин | 10 000 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.