Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell 4TB HDD 5.4K SATA 6Gb, 512n, 3.5", CB, CK MPN Compatible with T40
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 4 000 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" (8.89 cm) |
| Интерфейс | SATA 6Gb |
| Цвят | - |
| Други | Compatible with T40 |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.