Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming PC Case IRID 505 ARGB V2 Midi Tower Window White
Genesis IRID 505 е страхотна кутия за компютър, която ви гарантира безупречна функционалност, съчетана със страхотен външен вид. Тя има модерен дизайн и здрава конструкция, която е направена от висококачествени материали, които образуват защитна броня около вашите компоненти и позволяват на въздуха лесно да циркулира във вътрешността на кутията. Като добавим към това уникалния й дизайн с атрактивна подсветка, получаваме кутия, който ще ви осигури всичко необходимо, за да играете любимите си игри със стил и удоволствие.
| Тип кутия | Middle Tower |
|---|---|
| Вентилатори | Front: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm; Top: 2 x 120 mm or 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Поддържани радиатори | Front: up to 360 mm; Top: up to 280 mm |
| Комплектация | Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm A-RGB; Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| Интерфейс | Mini Jack x2, USB Type-A 2.0 x2, USB Type-A 3.0 x2 |
| Поддържани дискове | 7 x 2.5", 2 x 3.5" |
| Разширителен слот | 8 Slots |
| E-ATX | - |
| ATX | yes |
| mATX | yes |
| ITX | yes |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Макс. височина на охладител, mm | 165 mm |
| Макс. дължина на видеокарта, mm | 380 mm |
| Макс. дължина на захранване, mm | 190 mm |
| Тегло, kg | 6.95 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 447 x 220 x 510 mm |
| Цвят | White |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.