Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair Trit 500 RGB Black
Всеки запален геймър знае, че концентрацията и мотивацията му намалява, когато се чувства некомфортно по време на игра. Затова Genesis Trit 500 е създаден с цел оптимално удобство по време на дългите ви гейминг маратони. Този ергономичен гейминг стол разполага с RGB подсветка, която може да контролирате дистанционно. Освен това подсветката разполага с над 300 светлинни ефекта и режими на работа, които и ви позволяват да регулирате бързината и яркостта й. Столът е направен от дишащ текстилен материал, който издържа на износване и ви осигурява оптимална въздушна циркулация, независимо от заобикалящата ви температура. Столът има издръжлива метална конструкция с висококачествено покритие от пяна, а издръжливите му крачета ви гарантират максимална стабилност и мобилност. Може да променяте наклона на облегалката, да регулирате височината му и да промените позицията на подлакътниците нагоре и надолу. Специалната ергономична възглавница за глава и лумбалните възглавници ви гарантират оптимален комфорт по време на употреба и ви помагат да намалите умората в раменете, кръста и гърба си. Този стол е конструиран от висококачествен издръжлив метал и издържа на натоварването до 120 кг.
| Максимално натоварване, кг | 120 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | Total height 124 - 132 cm, Seat height 44.5 - 52.5 cm |
| Регулируеми подлакътници | Comfortable up-and-down adjustable armrests |
| Заключващ механизъм на облегалката | - |
| Наклон | yes, Reclining seat |
| Люлеещ механизъм | Tilt mechanism with backrest adjustment and rocking function |
| Газов амортисьор | Class 3 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | Ergonomic headrest and lumbar cushions for optimal comfort |
| Подсветка | Remotely controlled RGB backlight with over 300 effects and modes enabling speed and bright adjustment |
| Материал | Made of abrasion-resistent breathable textile to ensure optimal air circulation regardless of weather conditions; Backrest and seat with ornaments in Carbon-type PU leather;Strong metal construction covered with high-quality foam; Nylon castors |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 18 kg |
| Ширина на седалката | 53 cm |
| Дълбочина на седалката | 49.5 cm |
| Височина на облегалката | 82 cm, Backrest width 55 cm |
| Други | Durable nylon 50 mm castors for maximum stability and mobility; Power: USB 5 V; The backlight is powered by a powerbank, which is easy and convenient to place in a specially designated pocket under the seat (Powerbank is not included) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.