Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HP DesignJet T950 36-in Printer
HP DesignJet T950 e 36-инчов мастилоструен плотер с висока производителност, който ви помага да спестите време и пари. Той има множество функции, които подобряват бързината на изпълнението на вашите задачи, гарантира ви отлична производителност и ви позволява да вършите всички ваши задачи с лекота и удобство. Този плотер ви осигурява ярки и наситени цветни тонове с безупречна точност и яркост. Той ще ви помогне да впечатлите клиентите си с разнообразни формати – A4, A3; A2, A1, А0, когато презентирате проектите и графиките си. HP DesignJet T950 ще опрости и улесни всяка ваша задача и ще ви помогне да подобрите скоростта и качеството на своята работа. Благодарение на функцията HP Wolf Pro Security може да защитите вашия плотер и данни от кибер заплахи без никакви усилия. Освен това този плотер ви помага да постигнете своите предварително запланувани екологични цели, тъй като е направен от най-малко 40% рециклирана пластмаса. Той ви помага да намалите използваната от вас енергия и разхищаването на мастило, тъй като разполага с функция за автоматично включване/изключване.
| Модел, размер /mm/ | 914 mm (36") |
|---|---|
| Медия, формат | Input tray: A4, A3; Manual feed: A4, A3, A2, A1, A0 |
| Разд. способност | Up to 2400 x 1200 optimized dpi |
| Скорост, sec | 21 sec/page on A1, 120 A1 prints per hour |
| Технология на печат | HP Thermal Inkjet |
| Мастило, тип | Pigment-based (C, M, Y, mK) |
| Брой печатащи касети | 4 (Cyan, Magenta, Yellow, Matte Black), 1 printhead |
| Точност на линията | +/- 0.1% |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Памет, GB | 1 GB |
| Твърд диск, GB | - |
| Дължина на разпечатките (ролка), m | - |
| Ширина на разпечатките (ролка), mm | Roll size: 369 to 914 mm; Sheet size: Input tray: 210 x 279 to 305 x 457 mm, Manual feed: 210 x 279 to 914 x 1676 mm |
| Медия, тип | Different types of media |
| Медия, g/m2 | 60 to 280 g/m2 (roll/manual feed); 64 to 200 g/m2 (front-loading input tray) |
| Медия, дебелина | Up to 0.3 mm |
| Медия, подаване | Sheet feed, roll feed, front-loading input tray (100 sheet capacity), sheet organizer (50 sheet capacity), stacker (40 sheetcapacity) |
| Рязане на хартията | Аutomatic horizontal cutter |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X and Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1407 x 720 x 967 |
| Прогр. език | TIFF, JPEG, URF, PDF, HP-GL/2, HP-RTL, CALS G4 |
| Други | Security features |
| Размер на капката | 6 pl (C, M, Y); 12.6 pl (mK) |
| Минимална дебелина на линията (гарантирана) | 0.02 mm (via raster driver) |
| Консумативи | HP 738 Ink Cartridges (130/300 ml) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.