Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HPE 1.8TB SAS 10K SFF SC 512e DS HDD
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 800 GB (1.8 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | - |
| Други | Hot Plug, SFF |
| Скорост, об/мин | 10 000 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.