Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Alpha Blue, Bluetooth 5.3, IPX7 Waterproof, 20W Output, Pair to Play (TWS Mode), Up to 12 Hours Playtime, Built in 2-in-1 Amplifier
Насладете се на завладяващо звуково изживяване с HiFuture Alpha -преносима тонколона, която съчетава премиум звук, прецизна функционалност и елегантен дизайн. Тя е обгърната от стилна и здрава мрежеста материя, създадена да подобрява както визията, така и звуковото представяне. С до 12 часа непрекъснато възпроизвеждане можете да се наслаждавате на любимите си плейлисти без прекъсване и без притеснение, че батерията ще ви изостави по средата на партито. Целият ви любим музикален свят може да звучи още по-добре благодарение на вградения 2-в-1 усилвател, който осигурява 20W мощен и чист звук. Зареждайте тонколоната бързо и лесно с Type-C бързо зареждане, за да прекарвате по-малко време в чакане и повече време, наслаждавайки се на любимата си музика. Вземете Alpha навсякъде с вас - IPX7 водоустойчивата защита ви позволява безпроблемна употреба дори при контакт с вода, което я прави идеална за активности на открито като партита край басейна, разходки, къмпинг или плаж. Свързването е бързо и безпроблемно. Alpha се сдвоява моментално с Android и iOS устройства чрез усъвършенстваната безжична технология 5.3, осигуряваща стабилно и плавно аудио стриймване. Създадена да доставя по-богат и дълбок бас, Alpha разполага със специален бас радиатор, който кара всеки ритъм да звучи ясно, мощно и въздействащо. С функцията Pair to Play можете лесно да свържете Alpha към телевизор или други устройства и да се насладите на истинско безжично стерео звучене - мигновено и без излишни кабели.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 70Hz-16KHz |
| Изх. мощност, W | 20W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Тегло, g | 500 g |
| Цвят | Blue |
| Други | Pair to Play (TWS Mode) |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 x 80 mm |
| Режими на звука | Mono or TWS Mode |
| Живот на батерията, часове | 12 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.