Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture MusicBox Silver, 3-Way Speaker System, 100W Output, Built-in DynaBoost Bass Technology, Built-in DC12V Non-Stop Playing Power Socket, Enable Karaoke Dancing Light, Up to 8 Hours Playtime, Bluetooth 5.3, Pair to Play (TWS Mode)
HiFuture MusicBox е безжична караоке тонколона с впечатляваща изходна мощност от 100W, създадена да превърне всяко събиране в истинско парти и да ви позволи да се наслаждавате на любимата си музика с желаната сила на звука. Оборудвана е с два високочестотни говорителя за кристално чисти вокали и детайлни мелодии, както и с два нискочестотни говорителя, които осигуряват дълбок и плътен бас. Създайте перфектната атмосфера за следващото си парти с RGB LED светлини, които се синхронизират с музиката. Наблюдавайте как стаята ви оживява с ослепителни цветове и светлинни ефекти, създавайки идеалното настроение за вашето парти. MusicBox позволява излъчване на живо и записи, за да можете да завладявате публиката, да създавате съдържание и да преживявате отново най-незабравимите си моменти. Изпитайте звука по съвсем нов начин благодарение на технологията True Wireless Stereo (TWS). Свържете две колони за завладяваща звукова сцена, която изпълва пространството около вас и ви дава силата да създадете своя собствена звукова вселена. Тонколоната разполага с вграден цифров сигнален процесор (DSP) и поддържа многолентов еквалайзер (EQ) за персонализиране на звученето според вашите предпочитания. В комплекта са включени и два безжични микрофона, които са идеални за дуети и групови караоке изпълнения. Наслаждавайте се на партито без прекъсване благодарение на вградената външна батерия с капацитет 12000mAh, която не само поддържа музиката жива цяла нощ, но и позволява зареждане на устройства като iPhone 14. Където и да отидете, MusicBox на HiFuture е с вас. Нейният преносим дизайн и регулируем презрамен колан я правят перфектния спътник за музика в движение.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Микрофон | 2x Microphones |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type C, USB type A |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 60Hz-16KHz |
| Изх. мощност, W | 100W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Размери, mm | 230 x 100 x 182 mm |
| Тегло, g | 2840 g |
| Цвят | Silver |
| Други | Pair to Play (TWS Mode) |
| Размер на високоговрителя, mm | Bass 78mm, tweeter 57mm |
| Живот на батерията, часове | 6 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.