Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense, 110'' UXNQ,Mini-LED, FALD, 144Hz, Quantum Dot, Vidaa, ADS, Black
С човешката мозъчна функция на този двигател вие не получавате просто телевизор. Получавате вечен спътник, който предоставя развиващо се, изключително визуално изживяване. Не всяка функция може да бъде наречена с "X". Само Mini-LED X може да достигне 40 000 локално затъмняване с пълен масив и до 10 000 нита пикова яркост, извършвайки безпрецедентно управление на светлината с изключително прецизни детайли. Dynamic X-Display на Hisense използва множество технологии и материали за подобряване на зрителния ъгъл, предлагайки постоянен блясък отвсякъде. Вижте живи цветове и остри контрасти, независимо дали сте отпред и в центъра или отстрани. Екранът с ниско отражение на Hisense намалява отразяването на светлината от 5% на 1,2%. Създадена да се бори с проникването на околна светлина, тази технология гарантира, че вашето гледане остава отчетливо и живо, независимо от външни източници на светлина. Направете крачка по-близо до това перфектно кинематографично изживяване, независимо дали е ден или нощ. В допълнение към конвенционалния материал Quantum Dot Color, в UX се прилагат усъвършенствани технологии за управление на цветовете, за да се представят 25% по-богати цветове. Всяка рамка е богата, жизнена и реалистична, като гарантира, че всеки цвят, от най-фините до най-живите, се откроява. Множество аудио-визуални технологии са консолидирани, за да ви въведат в историята с ярки цветове, богати детайли и стерео звук. Представете си, че плавате в Савана, плувате с манта или се разхождате из средновековен замък. Независимо дали е ярък слънчев ден или червена зимна вечер, Total Ambient Adaptive усеща и настройва за картина, която отговаря на момента. С поддръжката на множество HDR технологии, този телевизор винаги предлага най-добрия изглед в подходящата атмосфера. С панел със 120Hz естествена честота на опресняване, MEMC (оценка на движение и композиция на движение) и AI Sports Mode можете да се насладите на ултра плавни движещи се изображения. Телевизорът идентифицира най-малките детайли и премахва шума с помощта на динамичен алгоритъм, пригоден за движещи се обекти. Писнало ви е от забавяне и разкъсване на екрана? 144Hz Game Mode PRO, сега с Game Bar и MEMC с ниска латентност, ви дава копринено плавен геймплей. Вашето конкурентно предимство във всеки сценарий на игра. Функцията за гласово управление и съвместимостта с интелигентен дом са основни за следващото поколение телевизионно изживяване. Просто произнасяйте командите си - пуснете или пауза, заглушете светлините, включете звуковата система или превключете на "Нощен режим на филм". Омръзна ли ви да сменяте батериите на дистанционното? Прегърнете Eco-Smart Solar Remote. Неговият вграден слънчев панел и USB-C портове за зареждане означават, че винаги ще имате захранване, което го прави екологичен избор за безпроблемно управление. Натиснете бутона за включване/изключване на телевизора и вашето дистанционно управление ще избръмчи, за да ви помогне да го намерите.
| Размер на екрана, inch | 100" (254.00 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 2000:1 |
| Честота, Hz | 144Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2 x 15W + 2 x 20 W + 2 x 6 W + 2 x 6 W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | HDMI, USB, CI+ slot, S/PDIF out, 2 RF, Headphone out |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 220 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 253.0 x 48.7 x 147.0 cm |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.