Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense 120" 120L9HA, 4K Ultra HD 3840x2160, Laser TV
Насладете се на изключително кино изживяване у дома с лазерния проектор Hisense 120L9HA и неговия превъзходен 120 ALR екран. Може да се насладите на най-доброто кино изживяване вкъщи, като изпитате впечатляваща 4K Ultra HD 3840x2160 резолюция на страхотен екран, който не допуска досадни отблясъци. Благодарение на отличната яркост от цели 3000 лумена може да изпитате завладяващи визуализации с ярки и ясни детайли. Тройният лазерен светлинен източник е най-съвременна технология, използваща три отделни лазера (червен, син и зелен), способни да проектират изображение на ръба на реалността, с ослепителни цветове и по-голяма равномерност на яркостта. Hisense 120L9HA е способен да показва по-богати, по-естествени цветове благодарение на своя разширен цветови спектър и тройна лазерна технология. Вече ще можете да се наслаждавате на любимите си филми и сериали по еднакво качествен начин, независимо дали става въпрос за кино маратони през деня или през нощта.
| Размер на екрана, inch | 120" (304.80 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Laser TV |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 2000:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 20W, Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+ Slot, 2 RF |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | Screen: 269.7 x 3.5 x 153.4 cm, Console: 61.0 x 34.6 x 15.5 cm |
| Цвят | Black |
| Други | HDR10/HLG, Dolby Vision |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.