Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL JR320 Wired on-ear kids headphones, Blue
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Child-friendly controls |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz - 20kHz |
| Чувствителност, dB | 78 dB |
| Импеданс, Ohm | 34 Ohm |
| Цвят | Blue |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.