Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL T770NC WHT HEADPHONES
Когато слушате любимата си музика нищо друго няма значение. JBL Tune 770NC са невероятни безжични слушалки с адаптивно шумопотискане, които ви гарантират безпогрешно аудио качество. Те разполагат с до 70 часа живот на батерията, което ви гарантира, че може да ги използвате безпроблемно, където и да се намирате. А ако имате нужда от бързо презареждане, 5 минути ще ви позволят да се насладите на цели 3 допълнителни часа музика. Леки и сгъваеми, JBL Tune 770NC може да се свържат с две Bluetooth устройства едновременно, така че никога да не пропуснете обаждане, докато например гледате филм на таблета си. С безплатното приложение JBL Headphones, можете да персонализирате звука на слушалките според вашия специфичен вкус. Ако пожелаете може да контролирате обажданията си и гласовия си асистент безпроблемно от телефона си и да използвайте VoiceAware, за да чувате себе си при разговори.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Hands-free calls with VoiceAware; Microphone sensitivity: -40 dBV/Pa@1 kHz |
| Шумопотискане | Adaptive Noise Cancelling with Smart Ambient |
| Контрол на звука | VoiceAware |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 100 dB SPL@1 kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | White |
| Време за зареждане | Battery type: Lithium-ion battery (690 mAh/ 3.7V); Charging time: 2 hrs |
| Време за работа на батерия | Music playtime with BT on and ANC off: Up to 70 hrs; Music playtime with BT on and ANC on: Up to 44 hrs; Music playtime with BT off and ANC on: Up to 30 hrs; Talk time with ANC on: Up to 30 hrs; Talk time with ANC off: Up to 39 hrs |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.