Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL PARTYBOX Ultimate with Wi-Fi and Bluetooth connectivity
JBL PartyBox Ultimate ви осигурява ненадминато аудио изживяване, което може да ви даде само аудио система с марката на JBL. Тази страхотна аудио система може да покрие огромно пространство с превъзходен оригинален JBL Pro Sound. Тя разполага с два драйвера и високоговорител със среден обхват, които ви осигуряват по-силен звук. Невероятните й субуфери ви гарантират, че ще има повече бас дори за най-отдадените фенове, докато Dolby Atmos ви осигурява потапящи 3D пространствени ефекти. JBL PartyBox Ultimate ви гарантира гръмотевичен звук, който не просто ще чуете, но ще почувствате. Превърнете парти пространството си в завладяващо, пълно сетивно изживяване със страхотно голямо многоизмерно светлинно шоу. Тази аудио система разполага с няколко светлинни ефекти, които може да бъдат проектирани върху всяка повърхност. Всичко това се синхронизира с вашата музика и може лесно да се контролира чрез опростените, удобни за потребителя контроли на горния панел или чрез приложението JBL One.
| Брой канали | 1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 1100W RMS |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | USB, Bluetooth 5.3, Wi-Fi |
| Bluetooth | Bluetooth profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, Bluetooth transmitter frequency range: 2400MHz – 2483.5MHz, Bluetooth transmitter power: 15dBm (EIRP), Bluetooth transmitter modulation: GFSK, р/4 DQPSK, 8DPSK |
| HDMI | - |
| Звукови режими | Dual Mic & Guitar Inputs (Aux-In: 250 mVrms (3.5 mm connector), Mic-In: 20 mVrms, Guitar-In: 100 mVrms)) |
| Караоке | With karaoke EQ tuning and the built-in lightshow, everybody’s gonna sound—and look—like a superstar |
| Високоговорители, тип | Transducers: 2 x 242 mm (9") subwoofer, 2 x 120 mm (4.5") mid-range, 2 x 74 mm (2.75") tweeter |
| Честотен обхват, Hz | 30Hz - 20KHz (-6dB) |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | - |
| Монтаж на стена | - |
| Батерии | - |
| Размери, mm | 455 x 440 x 1049 mm |
| Тегло, kg | 39.50 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Handle and sturdy wheels, IPx4 Splashproof |
| Аудио формати | Dolby Atmos |
| Формати на декодиране | Supported formats: .mp3, .wma, .wav |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.