Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Kingsong N15
| Максимална скорост, км/ч | 25km/h(max 30 km/h) |
|---|---|
| Мощност на двигателя, W | 500 W Rated Power, 750 W Peak Power |
| Максимален пробег с едно зареждане, км | 35 km |
| Време за зареждане | ~5h |
| Максимално натоварване, кг | 120 kg |
| Максимален наклон | 12° (22%) |
| Дисплей | LED digital display screen |
| USB порт | - |
| Мониторинг през апликация | Kingsong APP |
| Поддържани режими | Economic mode, Standard mode, Sport mode |
| Сгъваем механизъм | yes |
| Bluetooth | yes |
| Водоустойчивост | IP54 |
| Звънец | Mechanical bell |
| Светлини | Turn light, Taillight, Headlight 6W |
| Гуми | 10" (25.4 cm) |
| Спирачна система | EABS, front wheel drum brake, rear wheel disc brake |
| Батерия, W | 42V 10.4Ah/384.8Wh |
| Размер на платформата, cm | Deck width 18cm |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 116x65x125 cm (unfolded) 116x65x56 cm (folded) |
| Тегло, kg | 21.35 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Anti-theft alarm function, Temperature Control System, Brushless Hall DC Motor |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.