Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo Wireless Stereo Headset
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.3 |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | 3 microphones for ENC |
| Шумопотискане | Noise Cancelling |
| Контрол на звука | Power on/off, Bluetooth pairing Volume +/- Call answers / end / reject / hold / switch Microphone mute / unmute Media control: play / pause / forward / backward |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 109 ± 2.5 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | Wireless Operating Distance Up to 30m; OS Requirements Windows 10 and above, Mac OS; Driver 40 mm; 137g |
| Време за зареждане | 2 hours, 640 mAh |
| Дължина на кабела, m | 1.3 m |
| Време за работа на батерия | Play Time 60 hours |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.