Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo ThinkVision S24i-30 23.8" IPS, WLED, 16:9, 1920x1080, 6ms, 1300:1, 100Hz, HDMI, VGA, Tilt Stand
Lenovo ThinkVision S24i-30 е висококачествен 23,8 инчов монитор, който е перфектният избор за всеки малък бизнес. Той ви осигурява оптимално визуално изживяване, потребителско удобство и широк ъгъл на видимост. Този монитор разполага с 99% sRGB цветова гама, която ви предлага постоянни цветове и по-ярки изображения, независимо от ъглите на гледане. Мониторът разполага с 23,8 инчов IPS WLED дисплей, който ви осигурява изображения с ярки и ясни цветове, независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Той ви гарантира безупречно визуално изживяване и отлична картина във всеки един момент от работния ви ден. Lenovo ThinkVision S24i-30 разполага с технология, която намалява вредната за очите ви синя светлина и ви помага да работите без умора и напрежение в продължение на часове. Освен това той минимизира вредното за очите ви трептене и разполага със сертификат TUV, който ви гарантира безупречно визуално изживяване без напрежение и умора за очите ви. Този монитор разполага с ултра тънки рамки, които ви осигуряват повече екранно пространство, независимо дали работите с големи таблици или създавате и редактирате видеа.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 6ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 3 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 22° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | 2.0 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 18.3 x 43.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Natural Low Blue Light |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.275 x 0.275 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.