Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 50UR78003LK, 50" 4K UltraHD TV 4K (3840 x 2160), DVB-T2/C/S2, webOS Smart TV, Game Optimizer , ThinQ AI, Processor a5 Gen6, WiFi 802.11ac, HDR10 PRO, 4K Upscaling, HDMI, CI, LAN, USB, 2 Pole Stand, Black
Телевизорите LG UHD с HDR10 Pro се отличават с оптимизирана яркост, наситени цветове и забележителна детайлност на картината. AI процесорът ?5 4K от 6-то поколение дава допълнителна мощ на телевизора LG UHD TV, за да ви осигури завладяващо изживяване. Гледайте не-4K съдържание в 4K на голям UHD екран, за да се насладите на яснота и прецизност във всеки момент. От любимото ви съдържание до предпочитания от вас начин за гледане, новият начален екран на webOS 23 е центърът, който се адаптира към вас.
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 23 Smart TV |
| Динамичен контраст | - |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro, AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix) |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI (eARC, supports ALLM according to HDMI 2.1), eARC (HDMI 2), 2 USB, CI Slot, 2 RF in, Digital Audio out (optical) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 65 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 112.1 x 23.0 x 71.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | ThinQ AI, a5 AI Processor 4K 6th Gen, 4K upscaler, AI Dimming, HDR10 / HLG |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.