Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 50QNED80A6A, 50" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
Всеки цвят е предифиниран с Dynamic QNED Colour. Най-новата и уникална технология за широк цветови диапазон на LG, която заменя Quantum Dot, осигурява по-добро възпроизвеждане на цветовете. Със значителни подобрения в производителността, по-бързата обработка от alpha 7 AI Processor Gen8 вече доставя 4K картина с много по-добра острота и дълбочина. Мощният процесор на LG повишава резолюцията до оригиналното качество. Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и яснота. Разширено локално димиране с прецизен контрол на светлината ви позволява да виждате всеки детайл ясно. Контролирайте телевизора лесно с AI Magic Remote - без допълнителни устройства! Сензорът за движение и скролера позволяват да го използвате като въздушна мишка или просто да давате гласови команди. LG AI Voice ID разпознава уникалния гласов подпис на всеки потребител и предлага персонализирани препоръки в момента, в който заговорите. Попитайте телевизора каквото пожелаете. Вграденият изкуствен интелект разпознава гласа ви и бързо отговаря с персонализирани предложения, съобразени с вашите нужди. Взаимодействайте с AI Chatbot чрез AI Magic Remote и получавайте решения за всичко - от конфигуриране на настройки до отстраняване на проблеми. AI разбира намеренията на потребителя и предоставя незабавни решения. Едно кратко натискане на AI бутона отваря AI Concierge, който предлага персонализирани ключови думи и препоръки на база вашата история на гледане и търсения. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на вашия избор, телевизорът създава персонализирана картина, специално за вас. Изберете звука, който ви допада, от селекция аудиоклипове. AI обработва над 40 милиона параметъра, за да създаде звуков профил, настроен според вкуса ви. Персонализирайте домашната си галерия с музика, визуални ефекти и други, като решавате какво да се показва на телевизора според текущите ви предпочитания. Комбинирайте музика и визуални ефекти, за да създадете желаната атмосфера. Можете да избирате от предварително зададена музика или да свържете мобилното си устройство чрез Bluetooth, за да пускате собствени парчета. Гледайте всичките си любими филми, спорт и игри на LG Ultra Big TV. Потопете се в картина с висока резолюция на екран с впечатляващи мащаби. Стилният тънък дизайн добавя изискано докосване към пространството ви. Използвайте пълния потенциал на телевизора си с Multi View. Споделяйте съдържание от вашите устройства чрез Google Cast и AirPlay. Разделете екрана на две части за безпроблемно мултиекранно забавление. Изживейте върхови постижения в игрите с VRR. Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви. Насладете се на филмите, както ги е замислил режисьорът с режима FILMMAKER MODE с компенсация на околната светлина, който се адаптира към светлината на помещението и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния ? вид.
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Output, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, eARC (HDMI 2), 2 USB 2.0, CI Slot, 2 RF in, Simplink (HDMI CEC), SPDIF (Optical Audio Output) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 60 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 112.3 x 25.7 x 72.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | Alpha 7 AI Processor 4K Gen8 |
| Smart асистент | Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Intelligent Voice Recognition |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.