Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech G502 Wireless Mouse, Lightsync RGB, Lightspeed Wireless, HERO 25K DPI Sensor, 400 IPS, 4x2g + 2x4g Optional Weights, 11 Programmable Buttons, 121g, Black
Logitech G502 LIGHTSPEED е безжична гейминг мишка, която ще ви помогне да разгромите всеки ваш опонент на виртуалното бойно поле. Тя е изключително качествена, удобна и ефикасна и ще бъде истинско гейминг оръжие във вашите ръце. Мишката разполага с иновативен HERO 16K сензор, който ви осигурява подобрено гейминг изживяване и максимална ефикасност при всяко ваше движение. Сензорът на мишката е изключително точен, а чувствителността му варира от 100 до 16,000 DPI. Logitech G502 LIGHTSPEED разполага с безжичната технология LIGHTSPEED, която ви гарантира ненадмината производителност и отлична връзка докато играете любимите си игри безжично. Освен това мишката е съвместима с POWERPLAY, което ви помага да зареждате мишката постоянно, дори докато играете. Logitech G502 LIGHTSPEED разполага с LIGHTSYNC RGB подсветка, която може да бъде синхронизирана с действието в играта ви, а ако желаете може да персонализирате цветовете и анимациите на мишката допълнително като използвате софтуера Logitech G HUB.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Lightspeed wireless USB receiver |
| Резолюция, dpi | 100 - 16000 dpi |
| Сензор, тип | HERO 16K Sensor |
| Брой бутони | 11 |
| Програмируеми бутони | Each key can be customized with keybinds, macros and more—for each game and app—via Logitech G HUB software |
| Подсветка | Lightsync RGB lighting |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 75 x 132 x 40 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 121 g |
| Други | Optional extra weights:16 g(4x 2 g, 2x 4 g); Dual-injected, rubberized side grips; Mechanical button tensioning; Hyper-fats scroll wheel; Rechargeble the LiPo battery; Zero smoothing/acceleration/filtering; Powerplay compatible. |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.