Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech USB Headset H540
Logitech H540 са качествени и издръжливи слушалки, които ви осигурят аудио с отлично качество. Те ви осигуряват качествен и ясен звук, когато говорите, слушате музика или играете любимите си игри. Слушалките не изискват никакви допълнителни софтуери и настройки и са напълно съвместими с практически всеки компютър, който разполага с USB-A порт. Тези слушалки разполагат с удобни бутони върху дясната си слушалка, които ви позволяват да регулирате силата на звука и да заглушавате микрофона бързо и лесно. Освен това те разполагат със светлинен индикатор, който ви показва кога микрофонът ви е включен и кога е заглушен. Микрофонът на Logitech H540 изолира страничните звуци и може да бъде местен нагоре и надолу, така че да го използвате по най-удобния за вас начин. Слушалките разполагат с мека лента за глава, която е покрита с изкуствена кожа и с меки възглавници за уши, които ви осигуряват комфорт дори след часове носене.
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB-A , plug-and-play |
| Микрофон | Right-sided mic can be conveniently positioned for better voice capture |
| Шумопотискане | Minimizes unwanted background noise for clear conversations |
| Контрол на звука | On-ear controls and mute indicator light make it easy to see when the mic is muted |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz - 20 KHz , microphone: 100 Hz - 16 KHz |
| Чувствителност, dB | audio: 115 dB +/-3 dB, microphone: -42 dBV/Pa +/- 3 dB |
| Импеданс, Ohm | 20 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | Ultra-comfortable, adjustable design - Soft, padded leatherette headband and ear cups feel good even after hours of listening. |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.