Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech Stereo Headset H151
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | 180° rotate |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | In-line control |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | Headphone: 122dB, Microphone: -44dB |
| Импеданс, Ohm | 22 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | Ultra-soft foam ear cushions, Broad range of adjustment |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.