Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G24C4 E2, 23.6", VA, 1ms, 180Hz, AG, FHD 1920x1080, Curved, 1500R, Adaptive sync, NIGHT VISION, Anti-Flicker, LESS BLUE LIGHT, Frameless, 250nits, 3000:1 , 2x HDMI (2.0b), 1x DP (1.2a), Tilt, VESA, 36M
MSI G24C4 E2 e 23.6-инчов монитор с извит панел на дисплея, който има кривина от 1500R. Тази кривина го прави идеалният избор за широк спектър от приложения – от общо бизнес ползване до гейминг. Извитият панел ви помага да се потопите в играта пред вас изцяло и да бъдете по-свързани с цялото гейминг изживяване. MSI G24C4 E2 разполага с VA панел с 180Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI G24C4 E2 има по-голямо цветово покритие в сравнение с обикновените монитори. Цветовете и детайлите на играта ще изглеждат по-реалистични и изтънчени, а вие ще се насладите на едно наистина неповторимо гейминг изживяване. Този монитор разполага с първият в света интелигентен черен тунер, който ви гарантира безпрецедентно фини детайли, дори в най-тъмните зони на екрана. Страхотната FHD 1920x1080 резолюция на монитора ви гарантира, че ще се насладите на безпогрешна картина с точни и ярки цветове. Освен това този монитор има широк ъгъл на видимост, който ви гарантира, че всички цветове и детайли ще запазят точността си, независимо от ъгъла под който гледате екрана.
| Размер на екрана, inch | 23.6" (59.94 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Frameless |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.7 x 22.5 x 42.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2715 x 0.2715 mm |
| Честота H/ V | 55.3 - 200 KHz / 48 - 180 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.