Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 274QRF QD E2, 27", Rapid IPS, 1ms, 180Hz, Flat, WQHD 2560x1440, Quantum Dot technology, DisplayHDR 400, Mystic Light, APP, 300 nits, 2500:1, 100M:1,1x DP(1.4a), 2x HDMI (2.0b), 1x Type-C (DP alt.) wPD 65W charging, Heigh Adj. 130mm, Tilt, Vesa 75
MSI MAG 274QRF QD E2 е страхотен 27-инчов гейминг монитор, който разполага с WQHD панел, който поддържа резолюция до 2560x1440. Този 16:9 панел позволява на геймърите да изследват по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и им осигурява завладяващо игрово изживяване. Мониторът разполага с DCI P3 цветова гама, която ви осигурява точни цветни изображения и картина на кино ниво. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. MSI MAG 274QRF QD E2 е перфектният избор за геймъри, които предпочитат конзолните игри и ви гарантира, че ще бъдете победители във всяка виртуална битка. Този монитор перфектно поддържа 120Hz при FHD резолюция с най-модерните конзоли като PS5 и Xbox. Благодарение на KVM функцията ще имате възможността да прехвърляйте файлове между различни устройства и да контролирате множество устройства чрез една клавиатура, мишка и монитор. MSI MAG 274QRF QD E2 идва с вградено гейминг приложение, което ви позволява да персонализирате и да настройвате най-добрите режими на монитора с клавиатура и мишка по много лесен начин. Този монитор разполага със сертификата VESA DisplayHDR400, което означава, че е класифициран като дисплей с възможно най-реалистичните цветове. Вградената му USB Type-C връзка с мощност от 65 W ви позволява лесно да се свързвате към и да зареждате вашите устройства.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | yes |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 19.6 x 40.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | CIE1976 Standard |
| Честота H/ V | 64.56 - 266.4 KHz / 48 - 180 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.