Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 27C6X, 27", VA, 240Hz, 250Hz(OC), 1ms, Curved, FHD 1920x1080, Adaptive-Sync, AI Vision, VRR, Console mode, CEC, Anti-Flicker, LBL, 250 nits, 3000:1, 100M:1, 1x Display Port (1.2a), 2x HDMI (2.0b), Headphone out, Tilt, FRAMELESS, VESA
MSI MAG 27C6X e 27-инчов монитор с извит панел на дисплея, който има кривина от 1500R. Тази кривина го прави идеалният избор за широк спектър от приложения – от общо бизнес ползване до гейминг. Извитият панел ви помага да се потопите в играта пред вас изцяло и да бъдете по-свързани с цялото гейминг изживяване. MSI MAG 27C6X разполага с VA панел с утра бърза 240Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. Този монитор е HDR готов, което ви осигурява впечатляващи детайли чрез контраст и настройка на сенките. MSI MAG 27C6X е перфектният избор за геймъри, които предпочитат конзолните игри и ви гарантира, че ще бъдете победители във всяка виртуална битка. Този монитор разполага със супер тесни рамки, които дори не се забелязват, когато играете. Това ви гарантира, че никога няма да изгубите концентрация, особено в най-важните моменти от играта, когато трябва да сте напълно фокусирани върху геймплея си.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 250Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Frameless Design |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.0 x 24.9 x 45.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Стандарти | CIE1976 Standard |
| Честота H/ V | 53.3 - 1080 KHz /48 - 250 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.