Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G321CU, 31.5", 144Hz, UHD 3840x2160, Curve 1500R, FreeSync Premium, 300 Nits, VA, 3000:1, 2x HDMI 2.1, 1x DP, 1x Type-C (DP alt.) w PD 15W, PIP and PBP, Night Vision, Anti-Flicker, Less Blue Light, VESA 100, TILT, 9S6-3DC51A-001
MSI G321CU е 31.5-инчов гейминг монитор с извит UHD 3840x2160 панел със 144Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция. Той ви дава конкурентно предимство, когато играете с опонентите си на виртуалното бойно поле и ще бъде вашия верен помощник във всяка е-битка. Проектиран за завладяващи, но състезателни игри, мониторът може да се похвали с невероятната кривина от 1500R (1500 mm радиус) за най-всеобхватното 31.5-инчово UHD 3840x2160 изживяване при стандартно разстояние за гледане. Този монитор разполага с AMD FreeSync Premium технология, която изравнява честотите на опресняване на дисплея и тези на GPU за ултра-гладък геймплей и динамичен контраст, готов за HDR. AMD FreeSync Premium ви дава допълнително плавен геймплей без разкъсвания при върхова производителност. MSI G321CU е проектиран, така че да ви осигури оптимален комфорт, докато играете. Той ви позволява да променяте позицията на монитора за максимална ергономичност и оптимално изживяване при гледане. Благодарение на супер тясната си рамка, този монитор ви позволява да се насладите на възможно най-доброто визуално потапяне в любимите си игри. MSI G321CU не създава изкривяване на изображението и допуска само минимални промени в цвета, когато го гледате под различни ъгли. Този страхотен монитор от MSI ви дава завладяващи цветове, проектирани според реалните нужди и желания на геймърите. Мониторът разполага с MSI Night Vision – първият в света интелигентен черен тунер, който подобрява важни детайли и осигурява светлина, дори по време на най-тъмните сцени.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (DP alt.) w/ PD 15W charging |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.1 x 24.9 x 52.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Стандарти | PIP and PBP, Night Vision, Anti-Flicker, Less Blue Light |
| Честота H/ V | 180~317 KHz / 48~144 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.