Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G321Q, 31.5", IPS, 170Hz, 1ms, WQHD 2560x1440, FLAT, Anti-glare, G-Sync Compatible, FreeSync Premium, Auto HDR, Anti-Flicker, LBL, 2K PS5 Optimization VRR, Night Vision, 300 nits, 1200:1, 100M;1, DP (1.4), 2x HDMI (2.0b),Tilt, VESA, 9S6-3DB91A-013
MSI G321Q е впечатляващ 31.5-инчов монитор, който разполага с WQHD панел, който поддържа резолюция до 2560x1440. Този 16:9 панел позволява на геймърите да изследват по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и им осигурява завладяващо игрово изживяване. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. MSI G321Q разполага с Rapid IPS панел със 170Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI G321Q е съвместим с технологията G-SYNC, която синхронизира честотата на опресняване на вашия монитор с вашия GPU, за да елиминира накъсването на екрана. Изключително плавните визуализации без забавяне, които G-SYNC предоставя, ще ви позволят да се насладите на играта по един изцяло по-добър и приятен начин. Този монитор разполага с HDR технология, която може да създава изображения с повече детайли, по-широка гама от цветове и да направи картината на екрана да изглежда по-сходно с това, което се виждате около си себе си. Освен това този монитор има по-голямо цветово покритие в сравнение с обикновените монитори. Цветовете и детайлите на любимите ви игри ще изглеждат по-реалистични и фини, а вие ще бъдете потопени в действието на екрана изцяло.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 170Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.6 x 24.9 x 50.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.272 x 0.272 mm |
| Стандарти | CIE1976 Standard |
| Честота H/ V | 72.6 - 245.5 KHz / 48 - 170 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.