Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 321CUP, 31.5", VA, 160Hz, 1ms, UHD 3840x2160, Curved, FreeSync Premium, HDR 400, AI VISION, Console Mode, VRR, ALLM, CEC, PIP, PBP, 350 nits, 3000:1, 100M;1, DP (1.4a), 2x HDMI (2.1), 1x Type-C (DP alt. PD 15W), Adj.Stand 130mm, Tilt, VESA
MSI MAG 321CUP e 31.5-инчов монитор с извит панел на дисплея, който има кривина от 1500R. Тази кривина го прави идеалният избор за широк спектър от приложения – от общо бизнес ползване до гейминг. Извитият панел ви помага да се потопите в играта пред вас изцяло и да бъдете по-свързани с цялото гейминг изживяване. Този монитор разполага с VA панел със 160Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MAG 321CUP разполага със сертификата VESA DisplayHDR400, което означава, че е класифициран като дисплей с възможно най-реалистичните цветове. Този монитор разполага със супер тесни рамки, които дори не се забелязват, когато играете. Това ви гарантира, че никога няма да изгубите концентрация, особено в най-важните моменти от играта, когато трябва да сте напълно фокусирани върху геймплея си. Този монитор е перфектният избор за геймъри, които предпочитат конзолните игри и ви гарантира, че ще бъдете победители във всяка виртуална битка. Освен това може да регулирате наклона и височината на монитора безпроблемно, така че да оптимизирате позицията му и да се насладите на оптимално удобно изживяване при гейминг.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.1 x 26.7 x 53.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Стандарти | CIE1976 Standard |
| Честота H/ V | 30 - 160 KHz / 60 - 144 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.