Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 325CQRXF, 31.5", Rapid VA, 240Hz, 1ms, WQHD 2560x1440, FreeSync Premium, HDR 400, ClearMR 7000, KVM, Mystic Light, Console mode, 400 nits, 4000:1, 100M;1, DP (1.4a), 2x HDMI (2.0), 1x Type-C (DP alt. PD 15W), USB HUB, Adj.Stand 100mm, Tilt, VESA
MSI MAG 325CQRXF e 31.5-инчов монитор с извит панел на дисплея, който има кривина от 1000R. Тази кривина го прави идеалният избор за широк спектър от приложения – от общо бизнес ползване до гейминг. Извитият панел ви помага да се потопите в играта пред вас изцяло и да бъдете по-свързани с цялото гейминг изживяване. Този монитор разполага с Rapid VA панел с ултра бърза 220Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MAG 325CQRXF разполага със сертификата VESA DisplayHDR400, което означава, че е класифициран като дисплей с възможно най-реалистичните цветове. Освен това може да регулирате наклона на монитора безпроблемно, така че да оптимизирате позицията му и да се насладите на оптимално удобно изживяване при гейминг.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 70.1 x 27.0 x 57.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Стандарти | CIE1976 standard |
| Честота H/ V | 91.2~386.2 KHz / 48~240 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.