Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 326P1H, 31.5" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG, 350cd m/2, 1000:1, 50M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, LowBlue Mode, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, 2xHDMI, DP, USB hub
Този дисплей на Philips включва вградена USB type-C докинг станция с подаване на мощност. С интелигентното и гъвкаво управление на захранването можете да зареждате директно вашия съвместим* лаптоп. Неговият тънък реверсивен USB-C конектор позволява лесно превръщане на монитора в докинг станция само чрез един кабел. Опростете, като свържете всичките си периферни устройства, като клавиатура, мишка и вашия RJ-45 кабел за Ethernet, към докинг станцията на монитора. Можете да гледате видеоклипове с висока резолюция и да прехвърляте данни със суперскорост, докато в същото време захранвате и презареждате вашия ноутбук. Тези дисплеи Philips предлагат кристалночисти изображения с четворна висока разделителна способност – Quad HD 2560 x 1440 или 2560 x 1080 пиксела. Използвайки висококачествени панели с висока гъстота на пикселите благодарение на високоскоростни връзки, като USB-C, Displayport, HDMI, тези нови дисплеи вдъхват живот на вашите изображения и графики. Независимо дали сте взискателен професионалист, който се нуждае от изключително детайлна информация за CAD-CAM приложения, използвате приложения за 3D графика, или сте финансов гений, който работи с огромни електронни таблици, дисплеите Philips ще ви осигурят кристалночисти изображения. Дисплеите с IPS използват авангардна технология, която ви дава изключително широките ъгли на гледане от 178/178 градуса, а това прави възможно дисплеят да се гледа от почти всеки ъгъл, дори в режим на завъртане на 90 градуса! За разлика от стандартните TN панели, IPS дисплеите ви дават забележително контрастни образи с живи цветове, което ги прави идеални не само за снимки, филми и интернет, но и за професионални приложения, които изискват точност на цветовете и постоянна яркост по всяко време. Иновативната и сигурна уеб камера на Philips изскача, когато ви е необходима, и безопасно се връща в монитора, когато не я използвате. Уеб камерата е оборудвана с усъвършенствани сензори на Windows Hello за разпознаване на лица, което удобно ще ви вписва в устройствата ви с Windows за по-малко от 2 секунди, 3 пъти по-бързо от парола. С DisplayPort-out можете да се свържете с още дисплеи с висока резолюция само с един кабел от първия дисплей до компютъра ви. Възможността за последователно свързване на няколко дисплеи ви позволява да създадете изчистен работен плот без бъркотията от твърде много кабели. Поради начина, по който се управлява яркостта на екраните с LED подсветка, някои потребители забелязват премигване на екрана си, което причинява умора на очите. Технологията Flicker-Free от Philips прилага ново решение, за да регулира яркостта и да намали премигването за по-комфортно гледане. Проучвания показват,че също както ултравиолетовите лъчи причиняват увреждания на очите, късите вълни сини светлинни лъчи от LED екрани може да причинят увреждания на очите и да окажат ефект върху зрението с времето. Разработена с мисъл за здравето, настройката на режима LowBlue от Philips използва интелигентна софтуерна технология, за да намали вредните къси сини светлинни вълни. Дисплеят на Philips отговаря на стандарта на TUV Rheinland за комфорт на очите за предотвратяване на напрежението на очите, породено от продължително използване на компютър. Със сертификата TUV за комфорт на очите дисплеите на Philips гарантират широк зрителен ъгъл с режим на слаба синя светлина без трептене и смущаващи отражения и по-малко понижаване на качеството на образа при гледане от различни ъгли, както и ергономичен дизайн на стойката за перфектното зрително изживяване. Пазете очите си и увеличете вашата работна продуктивност. LightSensor използва интелигентен сензор за настройване на яркостта в зависимост от светлината в стаята за перфектна картина с минимална консумация на енергия.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ45 Ethernet LAN up to 1G |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB type-C |
| USB хъб | USB 3.2 (Gen 1) (4 USB downstream ports) |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | -180° ~ 180° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 180 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 6.2 x 42.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Стандарти | CB, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, CCC, CEL, CECP, FCC Class B, ICES-003 |
| Честота H/ V | 30 - 144 kHz/48 - 75 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.