Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 40B1U5601H, 40" IPS WLED, 3440x1440@100Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 1200:1, DCR 50M:1, FlickerFree, Low Blue Mode, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Swivel, HDMI, DP, USB hub, KVM, RJ45
Този USB-C монитор е предназначен за гледане на видео, пренос на данни и захранване. Вградената 5MP уеб камера осигурява ясни изображения, а шумопотискащите микрофон позволяват на хората да ви чуят добре. Windows Hello Webcam за бърз достъп и надеждна сигурност. Опростете всички периферни устройства – от монитора до компютъра, като използвате USB Type-C конектор с един кабел, който включва работа в мрежата, видео изход с висока разделителна способност от компютър към монитор и сърфиране в интернет без допълнителен мрежов кабел, и дори без LAN порт на вашия лаптоп. RJ45 връзката чрез USB-C предлага бърза и сигурна връзка, когато е необходимо. Наличието най-бързите скорости на данните ви позволява да прехвърляте данни от твърд диск на компютър по-бързо от всякога. Освен това USB-C с подаване на мощност може дори да ви позволи да захранвате и зареждате своя преносим компютър от монитора, което премахва необходимостта от допълнителни кабели за захранване. Тези дисплеи Philips осигуряват изображения CrystalClear, UltraWide Quad HD от 3440 x 1440 пиксела. Използвайки висококачествени панели с висока гъстота на пикселите, широки ъгли на гледане от 178/178 градуса, тези нови дисплеи ще вдъхнат живот на изображенията и графиките ви. Форматът UltraWide 21:9 позволява по-висока продуктивност с повече място за сравнение и повече видими колони в електронни таблици. Независимо дали сте взискателен професионалист, който се нуждае от изключително детайлна информация за CAD-CAM решения, или финансов гений, който работи с огромни таблици, дисплеите от Philips осигуряват изображения CrystalClear. High Dynamic Range осигурява чувствително по-различно визуално изживяване. С удивителна яркост, несравним контраст и завладяващ цвят изображенията оживяват с много по-голяма яркост, като същевременно съдържат много по-дълбоки, по-изразени нюанси на тъмните цветове. Това прави по-пълна палитра от богати нови цветове, невиждани преди на екран, което ви дава визуално изживяване, което ангажира сетивата ви и вдъхновява емоции. С DisplayPort-out можете да се свържете с още дисплеи с висока резолюция само с един кабел от първия дисплей до компютъра ви. Възможността за последователно свързване на няколко дисплеи ви позволява да създадете изчистен работен плот без бъркотията от твърде много кабели. С MultiClient вграден KVM превключвател можете да управлявате два отделни компютъра с един монитор, една клавиатура и една мишка. Удобният бутон ви позволява бързо да превключвате между източници. Удобен с настройките, които изискват двойна компютърна мощност или споделяне на един голям монитор за показване на два различни компютъра. Този монитор Philips се предлага с вградена 5 MP уеб камера, микрофон, изолиращ звука, и високоговорители. Тези допълнения го правят идеален за работа от дома и за дистанционно сътрудничество. Уеб камерата е сертифицирана за Windows Hello. Оборудван с усъвършенствани сензори за Windows Hello™ за разпознаване на лица, което ви дава достъп до устройствата с Windows за по-малко от 2 секунди. Физическият превключвател на камерата предлага допълнително уединение, когато не се използва. Микрофонът, изолиращ звука, и двойни 5-ватови интегрирани високоговорители осигуряват ясна комуникация. Уникалният дизайн с кукичка за слушалки отстрани на монитора Philips извежда подредеността и подреждането на кабелите на работната ви станция до следващото ниво. Лесният достъп ви позволява да оставите слушалките си лесно, като се уверите, че всички аксесоари, от които се нуждаете, са на място. PowerSensor е вграден "сензор за хора", който предава и приема безвредни инфрачервени сигнали, за да определи дали има потребител, и автоматично намалява яркостта, когато потребителят стане от бюрото, което намалява разходите за електроенергия до 80 процента и удължава живота на монитора. С дисплея с изключително висока разделителна способност Philips MultiView вече можете да изживеете огромно разнообразие от възможности за свързване.
| Размер на екрана, inch | 40" (101.6 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | Pop-up 5.0 megapixel QHD camera with Digital microphone x 2 and LED indicator (Windows 10 Hello) with noise cancelling |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort, DisplayPort out |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB-C 3.2, Gen2 HBR3 upstream(data, power delivery 100W+15W or 65W+45W, DP-Alt)/USB-C 3.2 Gen2 Downstream (data only and power delivery 15W) |
| USB хъб | 4 USB-A 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане | ± 180° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 41 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 94.4 x 28.0 x 62.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | FlickerFree, Low Blue Mode, PBP (2 devices); Kensington lock, Headphone/ microphone combo jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.26925 x 0.26925 mm |
| Стандарти | CB, CE Mark, FCC Class B, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, TUV Ergo, TUV/ GS, cETLus |
| Честота H/ V | HDMI: 30 – 160 kHz/48 – 100 Hz, DP/USB-C: 30 – 190 kHz/48 – 120 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.