Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 24D600 24" VA LED, 3840x2160 PBP, PIP, USB-C 90W, USB 3.0, DP, HDMI Black
Визуалното съвършенство, което търси всеки професионалист. QHD резолюцията (2560x1440) и честотата на опресняване 100Hz работят заедно, за да ви разкрият повече детайли чрез по-голямата гъстота на пикселите, като същевременно намаляват забавянето и накъсването на изображението. Потопете се в сложни диаграми, дизайни и динамично видео съдържание, работата с които ще върви още по-плавно. Насладете се по-широка гама от цветове и зашеметяващо детайлна картина. HDR10 може да възпроизведе почти неограничена палитра от нюанси, за да създаде реалистични изображения, чиито тъмни цветове са по-тъмни, а ярките - още по-ярки. Удоволствието е несравнимо и виждате всичко точно така, както би искал създателя на съдържанието, което гледате. Свържете всички външни устройства, които са Ви необходими за работа. USB-C портът поддържа 90 W зареждане и пренос на данни едновременно, докато вграденият LAN порт осигурява безпречна Ethernet връзка за лаптопи. Имате също така опция да разширите работното си пространство чрез последователно свързване на два монитора едновременно.Вграденият KVM превключвател Ви позволява да свържете едновременно два източника на сигнал към монитора и да ги управлявате само с една клавиатура и мишка. Вие избирате как: можете да разделите екрана или да ползвате функциите Picture in Picture и Picture by Picture. Превключването между устройства и работата в многозадачен режим никога не са били толкова лесни. Инсталирането на стойката на монитора не изисква никакви инструменти или винтове. Когато дойде време да промените нещо, просто натискате един бутон и се наслаждавате на максимална гъвкавост. Екран с регулируема височина, който се накланя, под желания от вас ъгъл. Вече можете също да завъртите екрана на 90 градуса във вертикална позиция, която е идеална за преглеждане на дълги документи с по-малко скролване. Запазете свежия поглед към нещата. Когато се наложи да работите късно вечер, яркостта и цветната температура на изображението се регулира автоматично, така че да е оптимално за конкретната среда. Със сертифицираната от TUV технология за грижа за зрението мониторът на Samsung защитава очите ви от вредната синя светлина с режима Eye Saver.
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 90W) |
| USB хъб | 3 USB 3.0 |
| Наклон | -2° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | -92° ~ 92° |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 22.0 x 53.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10; Flicker Free, Eye Saver Mode; Headphone out |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.