Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 27DM500 27" VA LED, SMART 1920x1080 2xUSB 2.0, 2xHDMI 1.4, Wi-Fi 5, Bluetooth , Speakers, Black
Искаш да се възползваш максимално от малкото пространство, с което разполагаш, или просто искаш втори телевизор? Смарт мониторът е най-добрият избор и в двата случая- стриймвай OTT съдържание директно на монитора. вържи лесно и създай конфигурация по твой вкус, включително и с няколко екрана, с помощта на HDMI и USB-A портове и без нужда от адаптери. Ти избираш. Управлявай по-добре своите интелигентни устройства с помощта на 3D карта на помещенията в дома ти. Можеш да проследиш потреблението на енергия и разходите за всяко устройство и да спестиш пари, като включиш режимите за спестяване на енергия. Използвай мобилния си телефон за достъп до IoT центъра „всичко в едно“ – всичко това без да трябва да слагаш на пауза любимото си предаване. Забрави за скучните тренировки. Стриймвай свързано с тях съдържание или създай своя собствена тренировъчна програма, докато гледаш съдържание на смарт монитора. Можеш да сдвоиш своя Galaxy Watch с него, за да проследяваш важни данни за здравния ти статус в реално време на екрана, без да спираш да стриймваш любимото ти съдържание. Осъществявай достъп до твоя компютър и го управлявай дистанционно или работи без компютър директно на монитора, благодарение на вградени приложения като Microsoft 365. Няма нищо по-лесно от това. Прави още повече неща едновременно, като управляваш лесно няколко устройства с една мишка и клавиатура. Контролирай с тях едновременно твоя смарт монитор, Galaxy Tab и мобилно устройство Galaxy. Смарт мониторът е проектиран с мисълта да бъде достъпен за потребители с проблеми със зрението. Той е оборудван с инструменти, които им помагат да виждат и използват екрана по-лесно, включително превключване към друга цветова схема и аудио описания за настройки, като сила на звука и избор на ТВ канал.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | Smart |
| Тип на матрицата | VA |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Built-in Speakers |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2° ~ 22° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 23 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.5 x 19.3 x 45.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Pre-installed operating system: Tizen |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.