Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung LS27FG810 27" Odyssey G8 OLED 240 Hz, 1 ms, 3840x2160, DP, HDMI, Black
Изследвай светове с несравнима яснота. Този QD-OLED екран предоставя кристално чисто 4K качество на 27-инчов дисплей с невероятна плътност на пикселите от 166 PPI, което гарантира, че детайлите изпъкват във всяка игра, която играеш. Продължавай да играеш без прекъсване. Технологията Glare Free прави твоя екран с 54% по-малко блестящ от конвенционалното антирефлексно фолио, като го предпазва от отражения от външни източници на светлина. Сега можеш да удариш врага, дори когато дневната светлина влиза в стаята ти. Открий скрити елементи в любимите си игри. VESA DisplayHDR TrueBlack 400 помага за показване на истински, наситено черни нюанси без преливане на светлината, като подобрява контраста и дълбочината на цвета. Сцените стават по-живи, добавяйки несравнима дълбочина и яснота към фона. Пренеси най-интензивните си игрови сесии до нови висоти. Наслади се на ултраплавен геймплей и остри като бръснач визуализации с 240Hz честота на опресняване и 0,03ms GTG време за реакция. Поддържай плавен геймплей на игрите с бързо действие с променливата скорост на опресняване (VRR) и AMD FreeSync Premium Pro. Синхронизираният графичен процесор и панел намаляват накъсванията, забавянето на екрана и разкъсванията на изображението, като те подготвят дори за най-интензивните игрови сесии.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | 30° |
| Вертикално завъртане | 92° |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 45 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 26.3 x 55.4 mm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.