Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Thomson Smart UHD TV 55"; Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD), 4000:1, DLED, 60 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2, HDR10, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI 2 (2.0) + 2 (2.1), USB 2 (2.0) + 1 (3.0),Central Swivel Stand, Black
Thomson Smart UHD TV 55" е модерен телевизор с елегантен дизайн и впечатляващо 4K UHD качество на картината, което улавя всеки детайл с четири пъти по-висока резолюция от Full HD. HDR10 технологията подобрява сцените с богати контрасти и балансирана яркост, осигурявайки прецизно цветопредаване и реалистично изображение. Сред смарт възможностите се открояват Google TV, която организира приложенията и абонаментите ви, предлага персонализирани препоръки и достъп до над 400 000 филма и сериали, докато Google Assistant осигурява интуитивно гласово управление, а Google Cast позволява лесно стриймване от съвместими устройства. Ергономичното дистанционно с подсветка осигурява удобство дори при приглушена светлина, а централната въртяща се стойка позволява лесно настройване на оптимален ъгъл на гледане до 30 градуса. Вграденият троен тунер осигурява приемане на програми чрез сателит, ефирна или кабелна антена без нужда от допълнителни устройства, за да се насладите максимално на любимите си филми и сериали. Thomson Smart UHD TV 55" превръща всяко гледане в завладяващо филмово изживяване.
| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Динамичен контраст | 4 000:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2x 10W, Dolby Audio, Digital Surround, Speaker type BOX, AV Stereo, Equalizer/Balance |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 3 USB, CI+ slot, SPDIF optical |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 76 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.6 x 28.1 x 74.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.