Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 1TB, External SSD, ESD420C, USB 20Gbps, Type C, Magsafe, Iron Gray
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Интерфейс | USB Type-C, USB 20Gbps Connection Interface |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 69.5 x 63.0 x 10.0 mm |
| Тегло, g | 48 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.