Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT703BM Revvo Kids Chair Batman
| Максимално натоварване, кг | 110 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 10 cm |
| Регулируеми подлакътници | - |
| Заключващ механизъм на облегалката | - |
| Наклон | - |
| Люлеещ механизъм | - |
| Газов амортисьор | Class 3 |
| Ергономичен дизайн | - |
| Регулируеми възглавници | - |
| Подсветка | - |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 9.35 kg |
| Ширина на седалката | 44 cm |
| Дълбочина на седалката | 44 cm |
| Височина на облегалката | 55 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 550 x 550 x 1000 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.