Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim STORE 'N' GO Portable SSD USB 3.2 Gen 1 1TB Black
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 119.0 x 81.0 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 98 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.