Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim SnapBack SSD 1TB Blue Metallic
Създавайте, редактирайте и съхранявайте впечатляващо 4K съдържание директно от вашето устройство с Verbatim SnapBack SSD. Създаден специално за създатели на съдържание, той се закрепва чрез магнитно захващане за изчистена, мобилна конфигурация без излишно оборудване. Независимо дали снимате в Apple ProRes или заснемате снимки с висока резолюция, SnapBack осигурява бързо и безпроблемно записване и прехвърляне на данни с до 20 Gbps. Вграденият софтуер за архивиране Nero защитава файловете ви автоматично, осигурявайки спокойствие, където и да се намирате.
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1600 MB/s |
| Форм-фактор | Squared |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 2x2 (max 20 Gbps) |
| Цвят | Blue Metallic |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70.0 x 62.0 x 8.2 mm |
| Тегло, g | 40 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.