Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim MYFCR-01S My Finder Card Bluetooth Item Finder 1 pack Silver
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Works with iPhone, iPad and MacBook |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.1 |
| Високоговорител | Built-in buzzer (about 60dB at 25cm) |
| Водоустойчивост | IP66 Waterproof & Dustproof |
| Батерия | Battery type: Internal rechargeable battery, Nominal capacity: 110mAh, Life duration: 60days (rechargeable after low battery), Recharge: Wireless charge |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 85.9 x 53.8 x 3.2 mm |
| Тегло, g | 15 g |
| Други | 1 pack |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.