Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
ZyXEL NWA240BE BE15K 2x2:2+4x4:4+2x2:2 MU-MIMO, Triple Radio, 1 x 10G LAN Ports, PoE+ (802.3at), Standalone/Nebula Cloud Managed Excluding Power Adapter
| Скорост | 2.4GHz - 688Mbps, 5GHz - 8646Mbps, 6GHz - 5764Mbps |
|---|---|
| Антена | Internal Antenna |
| Интерфейс | 1 x 1/2.5/5/10GbE LAN |
| Стандарти | IEEE802.11 be/ax/ac/n/g/b/a; MU-MIMO |
| Сигурност | WEP/ WPA/WPA2/WPA3; Authentication: IEEE 802.1X/ RADIUS authentication; Access management: L2-isolation/MAC filtering/Rogue AP detection |
| Захранване | PoE (802.3bt): power draw 23W; DC input: USB PD 15 VDC 2A (Type C |
| Размери, mm | 270 x 150 x 47 mm |
| Тегло, g | 848 g |
| Други | IPv6, VLANs, WMM, U-APSD |
| Управление | Nebula managed/standalone; ZON Utility; Web UI/CLI; SNMP |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.