Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
D-Link Compact Full HD Wi-Fi Camera
| Тип | IP |
|---|---|
| Сензор, тип | CMOS |
| Размер на оптичния сензор | 1/2.9" Progressive CMOS sensor |
| Резолюция, MP | 2 MP (Full HD) |
| Фокално разстояние | 3.3 mm, Aperture: F2.4 |
| IR осветление | 5 m IR LED |
| Максимална резолюция, pixels | 1920x1080 |
| Формати на компресиране | H.264 |
| Поддържани мрежови протоколи | IPv4, Bonjour (mDNS and DNS-SD), RTSP, SRTP, RTP, HTTPS |
| Безжична мрежа | 802.11n/g (1T1R), Wi-Fi Operation Band: 2.4 GHz |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Звук | Built-in microphone and speaker, Audio Codec: MPEG-2 AAC LC |
| Захранване | Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz, Power Output: 5 V DC 1.0 A, Max. Power Consumption: 4 W ± 5% |
| Слот за карти | microSD card recording (up to 256 GB capacity), mydlink Cloud Recording |
| Нощно виждане | yes |
| Външен монтаж | For indoor use |
| Влагозащита | - |
| Вандалоустойчивост | - |
| Работна температура | 0 to 40°C |
| Диапазон на влажността при експлоатация | Max. 90% non-condensing |
| Сигурност | WPA3 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 60 x 60 x 104.4 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.