Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
D-Link 2K Pan & Tilt Wi-Fi Camera
| Тип | IP |
|---|---|
| Сензор, тип | CMOS |
| Размер на оптичния сензор | 1/2.7" Progressive CMOS sensor |
| Резолюция, MP | 2 MP |
| Фокално разстояние | 3.6 mm, Aperture: F2.4 |
| IR осветление | 8 m IR |
| Максимална резолюция, pixels | 2304x1296 |
| Формати на компресиране | H.264 |
| Поддържани мрежови протоколи | IPv4 |
| Безжична мрежа | 802.11b/g/n/ax (1T1R), Wi-Fi operates on 2.4 GHz band, Bluetooth Low Energy 5.2 |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Звук | Built-in microphone and speaker, Audio Codec: MPEG-2 AAC LC |
| Захранване | Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz, Power Output: 5 V DC 1.0 A |
| Слот за карти | microSD card recording (up to 128 GB capacity), mydlink Cloud Recording |
| Нощно виждане | yes |
| Външен монтаж | For indoor use only |
| Влагозащита | - |
| Вандалоустойчивост | - |
| Работна температура | 0 to 40°C |
| Диапазон на влажността при експлоатация | Max. 90% non-condensing |
| Сигурност | WPA3 and TLS encryption for enhanced protection |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 85.96 x 85.96 x 114.3 mm |
| Допълнителни функции | Pan Range: -175° to +180° (total 355°), Tilt Range: -90° to +90° (total 180°) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.