Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
D-Link 2K QHD Outdoor Wi-Fi Camera
| Тип | IP |
|---|---|
| Сензор, тип | CMOS |
| Размер на оптичния сензор | 1/3" Progressive CMOS sensor |
| Резолюция, MP | 4 MP |
| Фокално разстояние | 2.97 mm, F1.6 |
| IR осветление | Up to 7 m IR LED |
| Максимална резолюция, pixels | 2560x1440 |
| Формати на компресиране | H.265, H.264 |
| Поддържани мрежови протоколи | IPv4, IPv6, DHCP/DHCPv6 Client, Bonjour (mDNS and DNS-SD), ONVIF Profile S/T, RTSP, SRTP, RTP (D-Link private), HTTPS |
| Безжична мрежа | 802.11n/ac wireless, 2T2R, Dual band 2.4 GHz & 5 GHz, Bluetooth Low Energy 5.0 |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Звук | Built-in microphone and speaker, Audio Codec: MPEG-2 AAC LC |
| Захранване | Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz; Power Output: 12V 1A; Max. Power Consumption: 5W |
| Слот за карти | microSD card recording (Up to 256 GB capacity) |
| Нощно виждане | yes |
| Външен монтаж | For outdoor use |
| Влагозащита | IP65 Outdoor Protection |
| Вандалоустойчивост | - |
| Работна температура | -25°C to 45°C |
| Диапазон на влажността при експлоатация | Max. 90% non-condensing |
| Сигурност | WPA3 and TLS encryption |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 88.7 x 60.03 x 63 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.