Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Pro Max 14 Premium MA14250, Intel Ultra 7 265H, vPro (13 TOPS NPU, 16cores, up to 5.30 GHz), 14", FHD+ 1920 x 1200, 400 Nit, AG, 32GB LPDDR5x 8400 MT/s, 1TB TLC, NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8GB GDDR7, 8MP HDR + IR UPD Cam, Wi-Fi 7, FPR, Backl
Оптимизирайте работния си процес навсякъде с Dell Pro Max 14 Premium - елегантен и модерен 14-инчов лаптоп, който съчетава стил, изключителна производителност и усъвършенствани AI функционалности директно на устройството. Проектиран за най-взискателните проекти и динамични работни натоварвания, Dell Pro Max 14 Premium ви помага да оптимизирате задачите си и да пестите време благодарение на процесорите Intel Core Ultra. Това са ново поколение AI компютри със специализирани изчислителни ядра, които осигуряват висока производителност, удължен живот на батерията и мощни AI инструменти, където и да работите. Изживяването се допълва от zero-lattice устойчива на разливане клавиатура с енергийно ефективна mini-LED подсветка и тактилен тъчпад, създадени за максимален комфорт и прецизност. Модерната свързаност с Wi-Fi 7 и Bluetooth 5.4, надеждната 72Wh 4-клетъчна батерия и технологията Express Charge Boost гарантират продуктивност през целия ден. 14-инчовият високопроизводителен дизайн е ултратънък и лек, което прави Dell Pro Max 14 Premium идеален избор за мобилни професионалисти, търсещи перфектния баланс между стил, преносимост, комфорт при работа и мощна производителност.
| Серия | Dell Pro Max 14 Premium |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265H vPro 2.20 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 32GB 8400MT/s on board |
| Памет, слотове | not upgradable |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB Performance Gen4, SED Ready,TLC |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Cirrus Logic CS42L43, SoundWire interface, Two tweeter speakers and two woofer speakers |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 Key-M (2230 or 2280) slot for a solid state drive |
| USB порт | 2 USB Type-C Thunderbolt 5 with Power Delivery and DisplayPort 2.1, USB Type-C Thunderbolt 4with Power Delivery and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | One global headset |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 8MP HDR + IR UPD Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy Ready, TNR, No Camera Shutter, Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell, 72Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 130W AC adapter, Type C (TCO10) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.1 x 20.1 x 2.1 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.61 kg |
| Други | Sensors: Ambient Light Sensor, Windows Auto Brightness, IR User Proximity Detection, Accelerometer, Hall Effect Sensor, Sensor Hub (integrated) |
| Чипсет | Intel Arrow Lake-H) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.