Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell S2425H, 23.8" LED Flat Screen, IPS AG, FullHD 1920x1080, 99% sRGB, 4ms, 100Hz, 1500:1, 250 cd/m2, 2xHDMI, Speakers 2x5W, Tilt, Black&Silver
Dell S2425H e 23.8-инчов LED монитор, който оптимизира комфорта на очите ви и ви предлага впечатляващи визуални ефекти. Той ви помага да се справите с всяка ваша задача по продуктивен, лесен и бърз начин. Този монитор е идеалният избор за професионалисти, които работят с висококачествени изображения дълги часове и желаят да предпазят очите си от умора. С ясна FullHD разделителна способност, висока честота на опресняване от 100 Hz и вградени двойни високоговорители от 5 W, всяка ваша задача се превръща в завладяващо изживяване. Насладете се на по-детайлен звук с просторно аудио, включващо по-голяма изходна мощност, по-дълбока честотна характеристика и по-голям диапазон на децибели от предишното поколение монитори на Dell. Dell S2425H разполага с Dell ComfortView Plus, който намалява вредните емисии на синя светлина, без да се налага да жертвате точността на цветовете пред очите ви. Насладете се на постоянен цвят и яснота с 99% sRGB цветово покритие и съотношение на контраст 1500:1, докато честотата на опресняване от 100Hz ви осигурява по-безпроблемно превъртане и по-плавно движение. Dell S2425H е създаден с мисъл за природата и ви помага да намалите енергията, която консумирате, благодарение на функцията PowerNap, която ви помага да намалите потреблението си на енергия значително. Може да променяте наклона на този монитор, като по този начин имате пълен контрол над положението на екрана и винаги ще работите по най-удобния за вас начин.
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 15 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.8 x 16.3 x 41.2 cm |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR, RoHS |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.