Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell U4924DW, 49" Curved Dual QHD, IPS AG, UltraSharp, 5ms, 2000:1, 350 cd/m2, 5120 x 1440, 100% sRGB, HDMI, DP, USB-C hub, RJ45, PD 90W, Speakers, Audio line-out, Height Adjustable, Swivel, Tilt, Black
Dell U4924DW е ултраширок извит монитор, който комбинира два 27" QHD екрана в един голям дисплей, осигурявайки разширено зрително поле и изключително детайлно изображение. Той е първият в света 49-инчов DQHD монитор с IPS черна панелна технология, която осигурява по-дълбоки черни нюанси и впечатляващ контраст от 2000:1 при широк зрителен ъгъл. Мониторът поддържа голям спектър от цветовите гами – 100% sRGB, 100% REC.709, 98% DCI-P3 и 98% Display P3, което осигурява изключително ярки, наситени и прецизни цветове. Извитият екран подобрява видимостта, свежда до минимум отраженията и облекчава умората в очите, осигурявайки комфорт дори при продължителна работа. Вградената технология ComfortView Plus намалява потенциално вредната синя светлина, без да се компрометира точността и яркостта на цветовете. Два интегрирани 9W високоговорителя и разнообразие от портове за бързо свързване осигуряват допълнително удобство и ефективност. С помощта на вградената технология iMST можете да използвате целия екран като един дисплей или да го разделите на два 27-инчови QHD екрана – без нужда от допълнителен софтуер или хардуер. Възможността за свързване на два компютъра и използване на Auto KVM за лесно превключване между тях с една клавиатура и мишка прави работата с няколко устройства по-удобна и ефективна. С опцията за регулиране на височината, наклона и въртенето на екрана, този монитор е създаден да осигури максимален комфорт и производителност през целия работен ден.
| Размер на екрана, inch | 49" (124.46 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 3800R |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Stereo speakers 2x 9W |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 4 USB-C |
| USB хъб | 4x USB Type-A downstream ports (SuperSpeed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen 2), USB Type-A downstream port with power charging (SuperSpeed USB 10Gbps, USB 3.2 Gen 2) |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 45 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 121.49 x 26.9 x (40.5) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm, 200 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2324 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.