Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ TK860, 4K UHD (3840x2160), HDR10+/HLG, DLP, 50 000:1, 3300 ANSI Lumens, Zoom 1.3x, 98% Rec.709, DC12V trigger, Sp.5W x2, VGA, HDMI x2, USB Type A (1.5A), Audio In/Out, Football & Sport Modes, Auto Keystone, Light Source Life SmartEco 15000h
Изпитайте иновативни кинематографични визуализации и завладяващо забавление с този иновативен проектор за домашно кино от BenQ. В преследване на перфектно качество на картината, иновативната технология HDR-PRO на BenQ преодолява ограниченията на яркостта, за да ви осигури автентично HDR представяне. Разделяйки изображенията на 1000+ зони, технологията Local Contrast Enhancer анализира яркостта на всеки сегмент и настройва независимо гамата за по-голяма дефиниция на тъмните и ярките детайли и за обогатена 4K дълбочина на изображението. Чрез използването на технологията Active Iris и Dynamic Black, оптимизираната за кино изживяване технология BenQ Enhanced Tone Mapping увеличава контраста, за да запази детайлите в тъмните области на прожектираните изображения. Повечето филми се снимат с 24 кадъра в секунда (fps). За да показва филми точно както са предвидили режисьорите, BenQ TK860 поддържа 24P възпроизвеждане на източници с висока разделителна способност при 24 кадъра в секунда без трептене в режим HDR, за да запази чистотата на оригиналното изображение. За максимална точност на цветовете, BenQ TK860 ви осигурява усъвършенствана настройка на цветовата температура с 11 водещи нива на контроли на баланса на бялото между висока до ниска яркост. Специалната технология Motion Enhancer елиминира забавените изображения, трептенето при възпроизвеждане и замъглените сенки, така че да се насладите на перфектна картина във всяка сцена. Освен това този проектор има 2 броя 5W вградени високоговорителя, които разполагат с ексклузивни EQ алгоритми, използвани от холивудските студия за чиста яснота и подобрено качество на звука. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 300 ANSI Lumens |
| Контраст | 50 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W x2 Chamber |
| Шум при работа, dB | 30 dBA (Normal), 28 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.13 - 1.47) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | 2 USB Type A, USB Type Mini B (service), RS232 in (DB-9pin), DC 12V Trigger (3.5mm Jack), 2 IR receiver |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack), S/PDIF out |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2), HDMI (2.0/HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.0 x 26.3 x 12.7 |
| Тегло, kg | 4.2 kg |
| Цвят | White-Grey |
| Лампа, W | 240W |
| Други | Rec. 709 Coverage 98%; Keystone Adjustment: 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, Cinema, Game, HDR Game, HDR10, HLG, Living Room, Sport, User; Remote Control RCV017 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.